Stylish Central London Duplex With Private Patio

  • The lagest option:
  • 4 επισκέπτες
  • 2 κρεβάτια
  • 2 υπνοδωμάτια

Το Stylish Central London Duplex With Private Patio με 2 υπνοδωμάτια απέχει 17 λεπτά με τα πόδια από το Μάτι του Λονδίνου και 2 χλμ. από το κορυφαίο οικογενειακό αξιοθέατο, ο Ζωολογικός Κήπος του Λονδίνου. Αυτό το διαμέρισμα 76 τ.μ. Μπορεί να φιλοξενήσει έως 4 άτομα.

Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου. Για τη μεγαλύτερη άνεσή σας, το κατάλυμα διαθέτει ντους.

Για την εξυπηρέτησή σας, το Stylish Central London Duplex With Private Patio διαθέτει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα με ηλεκτρικό βραστήρα, ψυγείο και φούρνο.

Αυτό το διαμέρισμα βρίσκεται στην εκλεκτή τοποθεσία μόλις 400 μέτρα από την Πλατεία Πικαντίλι. Από τα αξιοθέατα που πρέπει να δείτε, ξεχωρίζει η Πινακοθήκη Tate Modern, που βρίσκεται σχεδόν 25 λεπτά με τα πόδια από το Stylish Central London Duplex With Private Patio. Οι Σέλφριτζες απέχουν μόνο 1 χλμ. από αυτό το κατάλυμα. Αυτό το διαμέρισμα απέχει σχεδόν 5 λεπτά με τα πόδια από τον σταθμό του μετρό Leicester Square.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Stylish Central London Duplex With Private Patio
Stylish 1-Bedroom Apartment In The Heart Of Soho! No Lift 9Wd
Τιμή μόνο για κινητά

Stylish 1-Bedroom Apartment In The Heart Of Soho! No Lift 9Wd

6.7
Ευχάριστο 3 σχόλια
81 μ από το κατάλυμα
USD 361 USD 325
ανά νύχτα
Stylish & Bright Studio In The Heart Of Soho Unbeatable Location! No Lift Wd8
Τιμή μόνο για κινητά

Stylish & Bright Studio In The Heart Of Soho Unbeatable Location! No Lift Wd8

7.8
Καλό 32 σχόλια
81 μ από το κατάλυμα
USD 291 USD 262
ανά νύχτα
Soho 2 Bed Penthouse Modern Apartment
Τιμή μόνο για κινητά

Soho 2 Bed Penthouse Modern Apartment

289 μ από το κατάλυμα
USD 758 USD 682
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Λονδίνο Σίτι Αεροδρόμιο
    16 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Charing Cross Station
    800 μ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Στα δωμάτια

    • Θέρμανση
    • Ταράτσα
    • Έπιπλα κήπου
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανιχνευτές καπνού

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 14:00 έως 22:00
    Check-out: έως 10:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού ακριβώς είναι το Stylish Central London Duplex With Private Patio;
      Το Stylish Central London Duplex With Private Patio βρίσκεται κοντά σε Πλατεία Πικαντίλι.
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το Stylish Central London Duplex With Private Patio;
      Τα γνωστά αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Stylish Central London Duplex With Private Patio περιλαμβάνουν Αββαείο του Ουέστμινστερ, που απέχει 18 λεπτά με τα πόδια.
    • Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το Stylish Central London Duplex With Private Patio;
      Η τιμή κράτησης στο το Stylish Central London Duplex With Private Patio θα είναι 317£.
    • Πώς πληρώνω στο το Stylish Central London Duplex With Private Patio;
      Το Stylish Central London Duplex With Private Patio δέχεται τις εξής τρόπους πληρωμής:
      • American Express
      • Visa
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο διαμέρισμα;
      Τα εστιατόρια κοντά στο διαμέρισμα περιλαμβάνουν Angus Steakhouse και Bella Italia και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • Πόσο μεγάλο είναι το Stylish Central London Duplex With Private Patio;
      Η έκταση του το Stylish Central London Duplex With Private Patio αποτελεί 76 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Λονδίνο Σίτι Αεροδρόμιο
    16 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Charing Cross Station
    800 μ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Stylish Central London Duplex With Private Patio

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο